HAKKIMIZDA

Este Smile Anti-Aging and Makeup Design, kadın ve erkeklere, yaşlanma karşıtı profesyonel çözümler sunarak genç ve doğal güzelliklerini uzun süre korumalarını sağlamayı hedefliyor.


Yasemin Temurçin, Beymen , Harvey Nichols , Brandoom gibi  dünyaca ünlü markalarda Bölge Müdürü olarak hizmet verdikten sonra ürün eğitimi, güzellik uzmanlığı eğitimi gibi eğitimler vermiştir.  Danışanlarına ünlü markaların ürünleriyle Cilt Bakımı, Anti- Aging Bakımı, Makyaj, Akne ve Leke Tedavisi gibi hizmetler vermiştir. Verdiği hizmetlerin yanı sıra geçmiş tecrubelerini birleştirerek Anti-Aging ve Botox Ürünleri, Akne ve Leke Tedavisi Ürünleri ve Çeşitli Maske tariflerini kendi hazırlamaya başlamıştır.


Gülümseten Estetik sloganıyla yola çıkan Yasemin Temurçin, Nişantaşı'nda EsteSmile Güzellik Merkezi'ni açmıştır. Yıllardır kozmetik hayatında edindiği bilgi ve birikimiyle kendi merkezinde danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.Mutlu İnsan, Güzel İnsan….


Bu felsefesi ile, Este Smile Anti-Aging and Makeup Design, her misafire özel yüz ve vücut bakımlarının yanı sıra kalıcı makyaj, tırnak tasarımı, profesyonel makyaj ve saç simülasyon sistemi ile bütüncül bir güzellik dünyası vaat ediyor.

Merkezde, son teknoloji ve standartlara sahip cihazlar ve doğal içerikli, profesyonel bakım ürünleri (La Vallee ve Biologique Recherche) kullanılıyor.


Tümü ile samimi, hijyenik bir ortamda hizmet vermeleri ve aynı zamanda ulaşılabilir bir fiyat politikası uygulamaları da diğer artıları olarak ön plana çıkıyor.